Shitet Shtepia e re

Shitet nga: pronari 09 Maj 00:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

99 900 EUR

Numri i dhomave: 8
Sipërfaqe: 260 m2
Numri i kateve: 3 kat
Zgjidh ngrohje: Qendrore
Komuna: Gjilan
shes shtepin e re e gatshme per banim me dokumentacion dhe pron te rregullt ndertim i ri e cila posedon infrastruktur te plot.gjendet te lagjja. bregu i djegun.nr.39.Gjilan ose mbrapa BUJANES per te interesuarit mund ta vizitojn dhe ta shiqojn ne qdo koh te dites na kontaktoni ju mirpresim.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim