Shitet Shtepia ne Rr. Ferizajit

Shitet nga: Avni 07 Maj 17:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Shitet shtëpia e re shumë moderne me sipërfaqe prej 300m2 dhe 2,5 ari oborrë në rrugën e Ferizajit,.Shtëpia posedon infrastukturën e plotë, shtëpia është e gatshme për banim ,ka pamje fantastike siç mund ta shihni edhe në foto,gjendet në një vend shumë të qetë për banim,me komoditet,një kopsht të bukur relaksues,vend ideal për të jetuar një jetë të qetë.

Renditja:

Në katin përdhesë shtëpia ka bazamentin dhe garazhën.
Në katin e parë shtëpia ka sallonin,1 kuzhinë,1 banjo dhe koridorin.
Në katin e dytë gjenden 3 dhoma gjumi,1 banjo,1 terasë dhe natyrisht koridori
Po ashtu edhe nënkulmi është i rregulluar.

Shtepia gjendet ne rrugen e ferizajit me saksisht prapa kompanis "Xheni Commerce"

Per informata mund te kontaktoni ne : 044/502-289
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim