Shitet Shtepia ose ipet me qera

Shitet nga: Selami 01 Jan 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Shitet shtepia ne dy hymje me 6.40 ari me tre kat shtepia esht per dy vllazni esht e rujtme dhe shum e bukur ka oborr para edhe oborr mbrapa
plus e ka dhe nje shtepi verore mbrapa 2dhomshe 1 banjo 1 koridor
ka nje Garazhd per 3 vetura dhe ka nje tjeter per 1 vetur te dyjat i posedojn dyert me dikitron
presim blers serioz
Shtepia gjindet ne Gavran 1 #2 rrug ner taxi shaqa
044125-586 viber
044-235-652 viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim