Shitet Shtepia

Shitet nga: Naser 09 Mar 18:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3,5
Numri i kateve: 1 kat
Zgjidh ngrohje: Pemë
Komuna: Gjilan
Shitet shtepija afer fakultetit te edukimit dhe shkollav tmesme ne qender te qytetit vend i pershtatshem per vendbanim, te gjitha sendet e nevojshme per familje, afer fakullteti, ambullanta, posta, shkollat e mesme , shkolla fillore. Qmimi sipas marveshjes
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim