Shitet komplet shtepia

Shitet nga: Ismail 09 Gsh 21:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

75 000 EUR

Numri i dhomave: 6
Adresa: fshati Mihire
Sipërfaqe: 160 m2
Numri i kateve: 2 kat
Për vendbanimin: E mobiluar
Zgjidh ngrohje: Nuk ka
Komuna: Gjilan
Shitet shtepia me 7ari oborr, e kompletuar edhe me dokumentacion. Shtepia eshte e banueshme dhe e mobiluar gjithashtu. Shtepia gjindet ne magjistralen per gjilan ne fshatin Mihire
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim