Shitet shtëpia (villa) luksoze M&B

Shitet nga: BM 07 Krr 14:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Shitet shtëpia (villa) luksoze M&B në magjistralen Gjilan-Prishtinë.
Shtëpia ka gjithsej 90 ari, e cila posedon pishinë ,2 qardaka,fontanë ,dhomë dite,terpezari,kuzhinë, shank, 4 dhoma gjumi, 4 wc, kamin, ujë 24 h., nxemje qëndrore dhe solarium
Shtëpia është shumë e përshtatshme edhe për restorant.
Ka parking të mjaftueshëm.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim