Shitet shtëpia 3 katshe (mbrapa Kosova Petrol)

Shitet nga: F.Z 13 Maj 19:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

55 000 EUR

Komuna: Gjilan
Shtëpia gjendet ne Rrugen e Muaxherve (mbrapa Kosova Petrolit) në Gjilan. Shtëpia është e banueshme, të gjitha dhomat janë të shtruara me lamenat, shkalle të drurit dhe dritare te plastikes.

Ketu mund ta shikoni shtepine ne Google Maps: http://goo.gl/maps/auj5t

Të interesuarit për më shum inforamata ose vizitë të shtëpise mund të lajmrohen në këta numra:

Mobil: +386 49 346 491
Viber: +41 76 391 6672


Te gjithe shitesit e patundshmerive te interesuar mund te lajmrohen ne Viber: +41 76 391 6672
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim