Shitet shtëpia afër kompanisë për ujësjellës Hid..

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: "immKos" Sh.p.k 20 Gsh 12:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Zyra për patundshmëri "immKos“ ka në shitje shtëpin me dy lokale afër kompanisë për ujësjellës Hidromorava në Gjilan,shtëpia ka 140m2 banim dhe 75m2 lokale afariste,shtëpia është rrethë rrugës kryesore dhe ka këtë përbërje:
Sallon të madhe me kuzhinë,dhomë të nejës,dhomë të fjetjes,dy banjo,dy ballkona dhe dy lokale afariste.
Shtëpia ka nxemje qëndrore dhe klimë,shtëpia shitet komplet me mobile.
Ka mundësi ndërrimi me Gjilan ose me Prishtinë,si p.sh:Tokë,Banesë apo shtëpi
Çmimi është i arsyeshëmZyra për Patundshmëri "immKos" në Gjilan,bën blerjen,shitjen,dhe ndërmjetëson në shitblerjen e patundshmëris,si psh. Shtëpive,Banesave,Lokaleve,Tokave,Qeraja etj.
Zyra për patundshmëri "immKos" ka një kohë të gjatë që merret me këtë veprimtari, ne kemi një staf profesional në menaxhimin e shitblerjes së patundshmërisë.

NE VAZHDIMISHT MENDOJM PËR JU.

Për informata më të hollsishme ju lutem të na kontaktoni përmes telefonit.

Adresa:"immKos",Lidhja e Prizrenit (te Parku i Qytetit) Gjilan
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim