Shitet shtëpia

Shitet nga: Refik 17 Nën 21:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 4
Numri i kateve: 3 kat
Zgjidh ngrohje: Qendrore
Komuna: Gjilan
Shitet Shtepia..
Rruga: Halil Alidema , varosh
Podrumi posedon kuzhine , garazh, nxemje qendrore.
Kati i pare: salloni , kuzhina , dhome gjumi , banjo , parahymje dhe tarasa.
Kati i dyte: 3 dhoma gjumi, banjo, dy ballkona.
Posedon: klime, bunar , nxemje qendrore, oborr.
Bejme dhe ndrrime
Cmimi sipas marrveshjes
Numri i telefonit: 044-206-242
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim