Shitet shtepia

Shitet nga: Agron 18 Pri 13:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 5
Numri i kateve: 2 kat
Ngrohje: Nuk ka
Komuna: Gjilan
Shtepia gjindet ne rrugen e Malisheves ,eshte dy kateshe me oborr 4.5 ari me dokumentacion te rregullt,posedon ujsjellesin dhe kanalizimin.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim