Shitet shtepia 2 kateshe + podrum

Shitet nga: ECO STANDARD 23 Pri 15:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 5
Adresa: Lagjja Balec
Sipërfaqe: 190 m2
Numri i kateve: 2 kat
Për vendbanimin: Garazh, E mobiluar
Zgjidh ngrohje: Tjetër
Komuna: Gjilan
Shtepia ne shitje
Shitet shtepia 2 kateshe + podrum
Kati I posedon 1 sallon +1 dhome gjumi+banjo dhe kuzhina
Kati II posedon 1 sallon + 2 dhoma gjumi+banjo
1ari oborr dhe garazhe .
Lagjja e Balecit(ne rruge kryesore)- Gjilan

ecostandard@hotmail.com
+377 44 945 139
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim