Shitet shtepia e sapondertuar me 5 ari

Shitet nga: Enver 15 Mar 15:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 130 m2
Numri i kateve: 1 kat
Ngrohje: Nuk ka
Komuna: Gjilan
Shitet shtepia e sapondertuar dhe e izoluar, me 5 ari dhe me te gjitha elementet percjellese. Te interesuarit te lajmerohen ne tel. 044307596 ose 044177057.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim