Shitet shtepia lagja "Kodra Deshmoreve"-"rr.Fadi..

Shitet nga: Muhamet Selimi 19 Maj 14:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

94 500 EUR

Komuna: Gjilan
Shtepia gjindet ne Gjilan/Lagja "Kodra Deshmoreve"-rruge qarkore -afer Kodres se Deshmoreve, rr. "Fadil Jakupi" nr.50 Gjilan
Trolli ka siperfaqe prej 5.50 ari.Ka rryme,ujesjelles+bunar,kanalizim(te gjitha i kemi punuar vetë mahallishtë).
Shkolla fillore dhe ambulanca (tek zalli) dku 300-500m larg nga shtepia ose (5 min) ne kembe
Spitali rexhional : rreth 500m larg nga shtepia(5 min) ne kembe
Qmimi 94500€
Shtepia eshte dykateshe +bodrum
Ndertim i ri.Eshte e izolueme me 8 cm.
Kati perdhese ka:Salloni 8x4 m + ose 35m²,Kuzhina-16m²,dh.fjetjes-16m²,banjo,koridor,hyrje dhe shkallet
Kati pare ka tri dhoma gjumi rreth 16m² secila ,banjo,koridor,hyrje,shkallet dhe terase prej 17 m²
Bodrumi 8.80x8.40 .Ne bodrum eshte oxhaku ne rast nevoje per stinen e veres.
Ne bodrum kemi qu gypat per uje te ftohet dhe te nxehte dhe oxhaku per me vu shporet me pjeke veres.

Ne kopesht jane te mbjelluna rreth 22 trupa pemesh dhe disa hardhi rrushi me shtrat 6.00x3.50 m

Shtepia ka dokumentet ne rregull.Bartjen munde t'a bejme menjehere(pas kryerjes se pageses)
Shtepia eshte e Legalizuar.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim