Shitet shtepia me 5 Ari Oborr

Shitet nga: Avdyl 01 Shk 19:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 4
Numri i kateve: 2 kat
Ngrohje: Qendrore
Komuna: Gjilan
Shitet Shtepia 2 katëshe me 5 ari oborr, posedojme te gjitha dokumentet e nevojshme, ka Nxemje qendrore, 24 or uje pa nderprer, si dhe kanalizim.
Shtepi ka qasj ne rrug e cila eshte e asfaltuar, rruga asht e gjer 8 metra si dhe ka dalje ne dy rruget krysore,

Ne 70 metra distanc jane afer, Shkolla Fillore, Ambulanca, Xhamia, furra si dhe Marketet si (Boom dhe Merdiani


Shtepi gjindet rr.Murat Bresalci (ish Pireva)
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim