Shitet shtepia me cmim te volitshem

Shitet nga: Fadil 10 Shk 12:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 4
Adresa: Fshati Velekince, Gjilan
Numri i kateve: 2 kat
Për vendbanimin: Ndërtesë e re
Zgjidh ngrohje: Tjetër
Komuna: Gjilan
Shitet shtepia ne fshatin Velekince te Gjilanit.
Shtepia gjendet ne rruge kryesore, perballe Shkolles se Mesme te Bujqesise, me 15 ari oborr.
Shtepia posedon: Bunar, 4 dhoma gjumi, sallon, kuzhine, 3 banjo dhe garazhe.
Cmimi me marreveshje.
Per info me te hollesishme kontaktoni ne numrin +37744541644
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim