Shitet shtepia me lokal perballe qerdhes

Shitet nga: femi Kryeziu 23 Tet 09:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

270 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Adresa: gjilan
Sipërfaqe: 420 m2
Numri i kateve: 2 kat
Zgjidh ngrohje: Qendrore
Komuna: Gjilan
Shitet shtepia me lokal dhe nje shtepi 3 katshe ne te cilen jane kryer punete e vrazhda.
Shtepia gjindet perballe qerdhes ne rrugen e Prishtines.
Cmimi 270.000 euro por i negociushem.
Kontakt +377 (0) 44 518 252 viber

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim