Shitet shtepia ne Gjilan ,dheu i bardh

Shitet nga: Skender 13 Qer 14:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Vendi dheu i bardh Gjilan ,gjindet perball ish megavox Ka garazhd + 2rrug ,shtepia eshte 3 katshe Dhe ka mbi 5 ari oborr
Pronar Skender Mehmeti 044 244 573
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim