Shitet shtepia

Shitet nga: Rabit 05 Dhj 19:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Shitet shtepia e cila gjendjen ne rruge te Ferizajit afer pompes "KosovaPetrol", shtepia perfshin 3ari e gjysme, ka 4 dhoma te fjetjes, sallon me kuzhine dhe ekstra shpajz, gjithashtu ne katin e dyt ka shpajz, dy Wc, kanalizim, rrjet telefonik dhe internet.
Cmimi sipas marreveshjes nr. kontaktues +377 44 244 276 Gjilan
Ju falemindeti!
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim