Shitet shtepia

Shitet nga: Rabit 20 Pri 11:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Shitet shtepia e cila gjendjen ne rruge te Ferizajit afer pompes "KosovaPetrol", shtepia perfshin 3 ari e gjysme, ka 4 dhoma te fjetjes,
Ne katin e pare ka sallon me kuzhine dhe ekstra shpajz (ose kuzhin ndihmese), wc dhe dhome gjumi, ndersa kati dyte ka shpajz, wc, dhe tri dhoma gjumi, shtepia gjithashtu ka kanalizim, rrjet telefonik dhe internet.
Cmimi sipas marreveshjes nr. kontaktues +377 44 244 276 Gjilan.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim