Shitet shtepia

Shitet nga: Hajriz 10 Nën 13:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 7
Adresa: Velekincë-Gjilan
Sipërfaqe: 500 m2
Numri i kateve: 3 kat
Për vendbanimin: Shtëpi e veçuar
Zgjidh ngrohje: Tjetër
Komuna: Gjilan
Kjo shtepi posedon 5 ari , me 7 dhoma.Kanalizimi,ujesjelles,bunar etj. Qmimi sipar marrveshjes dhe qmim i volitshme.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim