Shitet shtepia

Shitet nga: Hajriz 10 Nën 20:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 7
Adresa: Velekincë-Gjilan
Sipërfaqe: 500 m2
Numri i kateve: 3 kat
Për vendbanimin: Shtëpi e veçuar
Zgjidh ngrohje: Tjetër
Komuna: Gjilan
Shitet shtepia ne velekinc te gjilanit.Shtepia ka 5 ari oborr,kanalizim,ujsjelles,e mobiluar etj.
Qmimi sipas marrveshjes dhe qmim i volitshem.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim