Shitet shtepia

Shitet nga: Nderim Shabani 05 Dhj 14:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

85 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Adresa: Xhemajl Mustafa
Numri i kateve: 2 kat
Zgjidh ngrohje: Nuk ka
Komuna: Gjilan
Shitet shtepia nje kat e gjysme ne qender te qytetit, perball shkolles fillore "Thimi Mitko".
Shtepia ka 3 dhoma, nje koridor dhe nje banjo, dhe eshte e gatshme per banim. Mund të kontaktoni edhe në viber +37745678193
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim