Shitet shtepia

Shitet nga: Elvir 01 Mar 12:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 6
Sipërfaqe: 250 m2
Numri i kateve: 2 kat
Për vendbanimin: Garazh, Sobë / Kaminë, Ndërtesë e re, E mobiluar
Zgjidh ngrohje: Tjetër
Komuna: Gjilan
Shitet shtepia ne Gjilan rr. Dardania 2 - nr.20
Shtepia ka infrastuktur te rregullt dhe eshte e mobiluar dhe e gatshme per banim
Shtepia ka 4.30 ari oborr
+37744132227
Mund te na kontaktoni edhe ne viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim