Shtépi né Gjilan Me Lokale

Shitet nga: Arben 19 Nën 09:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

490 000 EUR

Numri i dhomave: > 10
Adresa: Dheu i bardh
Sipërfaqe: 12 m2
Numri i kateve: 3 kat
Zgjidh ngrohje: Tjetër
Komuna: Gjilan
Shes Shtépiné Gjilan né Lagjen Dheu i bardh me lokale Buképjeks 360 metra lokale dhe né dy hymje 12,dhoma 4 banjo etjj pér mé shum info shkruani ne viber ose email pérshéndetje
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim