Shtëpi / Vila

Shitet nga: Flurim 27 Mar 14:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Stëpija 4 - katshe ne rrug te Ferizajt ne Gjilan, 5 Ahri vend oborri, 10 Ballkona te mrekullueshem me pamje Fantastike, dy kate te eperm me banjo ose dush dhe wc, gjdo dhom ka 1-2 ballkona, garagj me hyrje direkt ne shtepi si dhe podrume, Shtëpija mund te ndahet per dy Vllëzer - ka hyrje ne veti kati i par, shkallët krejt Granit, dhomat Parket dhe ne katin e 4 llaminat, për me shum mund ta vizitononi direkt, për kontakt ( +41 ) 076 394 98 50
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim