Shtëpi e gatshme per banim

Shitet nga: driton bunjaku 16 Tet 16:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 000 EUR

Numri i dhomave: 7
Sipërfaqe: 100 m2
Numri i kateve: 3 kat
Zgjidh ngrohje: Tjetër
Komuna: Gjilan
Shes Shtëpin e gatshme per banim e izoluar jasht dhe brenda gjithsej 4 ari oborr lagjja 'Ramiz Cerrnica' gjilan rr.Ferizajit Qmimi 150.000 euro qmimi i diskutushem na kontaktoni ne numrin
044-682-482 Driton Bunjaku presim bleres serioz flm per mirkuptim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim