Shtëpi me lokal në shitje

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: AMSA 20 Shk 13:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

270 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 227 m2
Numri i kateve: 2 kat
Për vendbanimin: Garazh, Ndërtesë e re
Zgjidh ngrohje: Tjetër
Komuna: Gjilan
Shitet shtëpia dhe objekti me mbi 6 Ari oborr.
Objekti dy katësh me 227m2 të shfrytëzueshme
Kati i parë posedon lokal , dhe kati i dytë posedon dy dhoma dhe një banjo.
Dyshemeja e tëra pllaka , dyer dhe dritare të plastikës.
Shtepi një katëshe me 145m2 të banuara , posedon infrastrukturë të plotë , furnizimi i ujit i dyanëshëm : ujesjellës dhe bunar.
Dyer dhe dritare prej druri, dyshemeja e tëra patos.
Gjenden në rrugë të Prishtinës , në një pjesë mjaftë të frekuentuar.
Çmimi i objektit dhe shtëpisë është 270.000 euro.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim