Shtëpi me oborr ne Gjilan

Shitet nga: Kenan 10 Gsh 20:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 4
Adresa: Rr.Qamil Bala 5/10 Dheu i Bardh
Sipërfaqe: 600 m2
Numri i kateve: 2 kat
Zgjidh ngrohje: Nuk ka
Komuna: Gjilan
Shes 2 shtëpitë me oborr . e gjith parcela posedon dokumunacionin e duhur dhe ka infrastruktur si ujsjelles, kanalizim etj,.,

parcela ka 6 Ari. ne ket parcel jan dy shtëpi njera ne anen perendimore rreth rruges kryesore eshte ndertim i vrasht , ndersa shtepija tjeter gjendet ne anen lindore po te njejten parcel dikun rreth 160m2 e pa mobiluar, 1 katshe .. posedon 2 dhoma gjumi , paradhom . sallon , kuzhin , banjo ...

pres blerës familjar .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim