Shtëpi moderne 3.5 ari oborr ne Gjilan

Shitet nga: .Dukagjin Aziz. 01 Jan 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Shitet shtepia ne rrug te ferizait afer KOSOVA PETROLIT shtepia posedon asfaltin perskejt dyrve edhe osht shtepi moderne si jasht ashtu dhe brenda ju mir presum .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim