Shtëpi moderne ne Gjilan

Shitet nga: Shefqet Uruqi 08 Maj 13:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

149 000 EUR

Numri i dhomave: 9
Adresa: rr. Naser Azemi
Sipërfaqe: 315 m2
Numri i kateve: 3 kat
Për vendbanimin: Garazh, Sobë / Kaminë, Ndërtesë e re, Shtëpi e veçuar, Rinovuar, E mobiluar
Ngrohje: Qendrore
Komuna: Gjilan
Shitet shtëpija tre katshe B+P+1. Bodrumi posedon kalldatoren, dy dhoma, shpajzin , koridorin dhe shkallet, Perdhesa posedon sallonin, kuzhinen me trapezari, nji dhome fjetje, banjon, koridorin dhe shkallet, Kati posedon tri dhoma te fjetjes, banjon, koridorin dhe shkallet. Shtepija eshte e punuar me material bashkohor dhe sipas rregullave dhe standardeve teknike.Oborri eshte 3 ari.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim