Shtëpi në shitje Gavran

Shitet nga: Endrit 15 Shk 10:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 6
Numri i kateve: 3 kat
Zgjidh ngrohje: Tjetër
Komuna: Gjilan
Shtëpia në shitje.
Shtepi gjindet ne Gjilan ne “Dardania II Rr.Limon Staneci”
Kati i I Posedon:Dhom te ndejes,Kuzhin,dy Dhoma te fjetjes,dhe nje Banjo.
Kati i II Posedon: Dhom te ndejes,Kuzhin,dy Dhoma te fjetjes,dhe nje Banjo.
Kati I III Posedon: Dhom te ndejes,Kuzhin,dy Dhoma te fjetjes,dhe nje Banjo.
Perpara shtepis gjindet nje bunar dhe ka hapesir per dy vetura.
Mbrapa shtepis gjindet nje bunar dhe 6 dhoma per gjera te ndryshme.
Gjithashtu eshte afer xhamia rreth 3 minuta,Shkolla fillore reth 10 minuta dhe Shkollat e mesme rreth 15 minuta
TEL:044-231-093
Viber: +377(0)45-339-482
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim