Shtëpi në shitje

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: AMSA 27 Shk 10:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

110 000 EUR

Numri i dhomave: 5
Numri i kateve: 2 kat
Zgjidh ngrohje: Tjetër
Komuna: Gjilan
Shiten dy shtëpi me 3.70Ari.
Shtëpia e parë është dy kate dhe gjendet në rrugën kryesore.
Kati i parë është lokale,kati i dytë posedon dy dhoma dhe një banjo.
Dyshemeja llaminat,dyer dhe dritare të plastikës.
Shtëpia tjetër është dy kate dhe posedon: sallon së bashku me kuzhinë , tri dhoma gjumi , dy banjo dhe një shpajz.
Dyshemeja patos,dyer dhe dritare prej drurit.
Shtëpit posedojnë infrastrukturë të plotë,furnizim i ujit i dyanëshëm: ujësjellës dhe bunar.
Shtëpit kanë mundësin e ndarjës.
Çmimi i shtëpive është 110.000euro.

Kurseni kohën duke kërkuar më të mirën për familjen tuaj.
Mund të na kontaktoni në :
Tel : 0280/ 322 223
Mob : 045/ 280 801
Email: info@amsa-ks.com
Adresa:Haki Myderizi
(afër postës së vogël)
Gjilan 60000
www.amsa-ks.com
Facebook: AMSA
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim