Shtëpi në shitje

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: AMSA 08 Mar 12:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

115 000 EUR

Numri i dhomave: 6
Sipërfaqe: 300 m2
Numri i kateve: 2 kat
Zgjidh ngrohje: Tjetër
Komuna: Gjilan
Shitet shtëpia me 6.20Ari oborr.
Shtëpi 3 kate me rreth 300m2 .
Kati i parë posedon: sallon së bashku me kuzhinë ,një dhomë gjumi , një banjo dhe një shpajz.
Kati i dytë posedon:tri dhoma gjumi dhe një banjo.
Kati i tretë posedon: dy dhoma gjumi dhe një banjo.
Dyert dhe dritaret janë prej druri, posedon nxemje qendrore.
Shtëpi me infrastrukturë të plotë,furnizimi i ujit është i dyanëshem:ujësjellës dhe bunar.
Shtëpia gjendet në lagjën “ Dheu i Bardhë”.
Çmimi shtëpis është 115.000€.
Kurseni kohën duke kërkuar më të mirën për familjen tuaj.
Mund të na kontaktoni në :
Tel : 0280/ 322 223
Mob : 045/ 280 801
Email: info@amsa-ks.com
Adresa:Haki Myderizi
(afër postës së vogël)
Gjilan 60000
www.amsa-ks.com
Facebook: AMSA
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim