Shtëpi prej 364 m2 në qendër të Gjilanit

Shitet nga: Bekim Murati 15 Sht 13:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Shes shtëpin në qendër të qytetit.Shtëpia është 3 katëshe + bodrum komplet,për mbrenda është e rregullume dhe e mobilume.Ka dy rrugë dhe pjesën në rrugen tjetër mbrapa shtëpisë e cila ka mundësi për një objekt tjetër me dimensione 7 me 11.Shtëpia ka mundësi shfrytëzimi edhe për aktivitete të ndryshme biznesore.
Gjithashtu shes edhe trollin i cili gjendet në pasjak( afër objektit të burgut në ndërtim, gjegjësisht ndër restaurant "BARESHA").Me sipërfaqe prej 14.11 ari.

Te interesuarit munde te lajmerohen edhe ne keta nr. te telefoni 044 730 030.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim