Shtëpi

Shitet nga: Ismet Osmani 21 Pri 17:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Numri i kateve: 3 kat
Për vendbanimin: Shtëpi e veçuar
Ngrohje: Nuk ka
Komuna: Gjilan
Shitet shtëpia me 3 kate dhe me hyrje te veqanta.
Ne lagjen e spitalit.
Secila hyrje posedon 2 dhoma gjumi nje dhome dite,kuzhine dhe banjo.
Shtepija eshte e vendosur ne 5 ari toke.
Dhe eshte e gatshme per banim.
Shtepija posedon dokumentacionin e nevojshem pas blerjes, shtepija menjeher kalon ne emrin e blersit.
Qmimi sipas marrveshjes.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim