Shtëpia

Shitet nga: Ismet Musliu 03 Shk 01:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 000 EUR

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 170 m2
Numri i kateve: 2 kat
Për vendbanimin: Garazh, Sobë / Kaminë, Ndërtesë e re, Shtëpi e veçuar, Rinovuar, E mobiluar
Zgjidh ngrohje: Nuk ka
Komuna: Gjilan
Dy kat ka 3 ari oborr. Kati i parë ka sallonin,1 dhomë të fjetjes,1 banjo dhe kuzhinën. Kati i dytë ka 3 dhoma të fjetjes,1 banjo dhe 1 shpajz. Oborri është i rregulluar.
Shtëpia gjendet në Kufcë të Epërme, Gjilan ('te bazeni') afër qytetit.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim