Shtëpia afër Restaurant "Pojata" -

Shitet nga: Jeton 10 Mar 11:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Shtëpi e re shumë moderne e ndërtuar në sipërfaqe prej 3.5 ari oborrë në lagjen afër Restaurant "POJATA" në magjistralen Gjilan-Prishtinë. Shtëpia posedon infrastukturë të plotë, ka pamje fantastike siç mund ta shihni edhe në fotot bashkangjitur, gjendet në një vend shumë të qetë për banim dhe me një kopsht të bukur relaksues.
Shtëpia është ndërtuar me kualitet të lartë si dhe material të fortë ndërtimi. Te gjitha pllakat janë massive përfshirë edhe të kulmit (dhe si shtesë ka edhe izolim termik). Shtëpia është 2 katëshe dhe bodrum sa tërë hapsira e një kati. Ka gjithësejt 3 Dhoma gjumi, 1 dhomë të ndenjës, 1 sallon të madh me kuzhinë, dy banjo, si dhe 1 ballkon. E tërë shtëpija është e mobiluar dhe e shfrytëzueshme për banim të menjëhershëm.

Kati 1: Salloni dhe kuzhina, 1 Dhomë e ndenjës dhe 1 Banjo.
Kati 2: 3 Dhoma Gjumi; njëra me Ballkon dhe 1 Banjo.
Shtëpia është me dimensionet 10m x 10m, e ndërtuar në hapsirën 3,5 ari tokë.
Shtëpia posedon nxemje qëndrore, nxemja me gypa është e shtrirë nën pllaka në të gjithë hapsirën ku gjinden pllakat si dhe me radiator në të gjitha dhomat.
Shtëpia ka bunar, rrjetin e kanalizimit si dhe rrjetin elektrik.
Shtëpia posedon edhe sistemin alarmues kundër vjedhjes.

Shtëpia shitet me apo pa mobilje sipas sipas marrveshjes së arritur në mes palëve.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim