Shtëpia me 6.18 ari truall ne Gjilan

Shitet nga: Naser 25 Shk 13:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 8
Numri i kateve: 3 kat
Zgjidh ngrohje: Nuk ka
Komuna: Gjilan
Shitet shtëpia tri katëshe me siperfaqe rreth 300 m2 me 6.18 ari dhe trulli po në të njejtin vend me siperfaqe 7.5 ari. Shtëpia gjindet te qerdhja e fëmijëve te udhëkryqi i rrugës per prishtinë ( te Durrësi 1 euro ) në rr. Ibrahim Uruqi 32.

Çmimi i përgjithshëm i truallit prej 7.5 Ari......180 000 € dhe Shtëpis me 6.18 Ari .....240 000 €
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim