Shtëpia në Gjilan,"Rr.e Prishtinës"

Shitet nga: shtëpia 02 Qer 13:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 6
Adresa: Rruga e Prishtinës
Sipërfaqe: 100 m2
Numri i kateve: 2 kat
Zgjidh ngrohje: Pemë
Komuna: Gjilan
Shtëpia gjindet në rrugën e Prishtinës-tek betonat,në Gjilan,15 metra afër rrugës kryesore. Oborr afër 3.5 ari, para dhe prapa shtëpisë. Infrastruktura e rregulluar. Dokumentacioni në rregull. Bartja menjëherë.
Çmimi sipas marrëveshjes.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim