Shtëpia në Gjilan

Shitet nga: Ridvan Murtezi 10 Jan 22:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 000 EUR

Komuna: Gjilan
Shtepia gjindet ne Rr. Muharrem Kurteshi (afer Pompa e benzines Tafa- Rruga per Malisheve).
Shtepia eshte 2 kateshe. Gjithsejt 6 Dhoma. Eshte e Mobiluar dhe e shfrytezushme per banim.
Kati 1: Sallon; Dhome Gjumi; Kuzhina, Ballkon(teras) dhe 1 Banjo. Banjo posedon Tush Kabine Digjitale, me masazh, Radio, telefon, ndriçim dhe shume opsione te tjera.
Kati 2: 4 Dhoma Gjumi; Dhoma 1 posedon Ballkon dhe Banjo brenda dhomes. Banjo posedon Tush Kabin digjitale, qe permban Masazh, Telefon, Radio, Sauna, Ndricim te shumellojshem, si dhe disa operacione tjera digjitale.Gjithashtu edhe një banjo shtesë e shfrytezueshme ne katin e dyte. Si dhe njera dhome posedon Ballkon,
Shtepia posedon 6 ari toke,
Shtepia posedon nxemje qendrore me lokacion te vecant per Shporetin dhe Bojlerin e ujit. Bojleri eshte i sasis 200 Litra uje, dhe furnizon tere shtepine me uje te nxehte. Uji nxehet prej Shporetit ne kohe te dimrit(kur shporeti ndezet), dhe me rryme gjat stineve te ngrohta. Gjithashtu mund te modifikohet per nxemje me Pelet, Nafte apo opsione tjera.
Posedon edhe Invertor per disa kende kyqe, ku Prizat jane te instaluara ne Sallon, Kuzhine, Koridore dhe ne dhomen e nxemjes qendrore.
Shtepia eshte e kyqur ne ujesjells - rrjetin e qytetit. Highiena sjell Kamionin per mbledhjen e mbeturinave.
Shtepia ka ndriqim te mjaftueshem elektrik te instaluar dhe eshte mjaft e digjitalizuar.
Shtepia ka perfunduar punimet ne Shtator 2013, dhe eshte e banuar qe nga Tetor, 2013.
Posedon Lidhje telefonis fikse, si dhe Kabllor per TV dhe Internet(Kujtesa-Ipko-PTK).

Shtepia ka edhe sistemin e Monitorimit me Kamera digjitale ne funksion. DVR 1GB. Siguron ruajtjen e Inçizimeve per 60 dite.

Shtepia gjithashtu eshte e Klimatizuar, posedon Klima Eko, qe jane edhe ne kursim te Energjise.

Shtepia eshte e Legalizuar dhe ka te gjithe Dokumentacionin e rregulluar dhe eshte ne emer timin personal.

Per me shume na kontaktoni ne numrin e meposhtem prej Ora 09:00 Paradite deri ne Ora 17:00 Pasdite.

Mob. 044 178 450

Ju lutemi qe vetem te interesuarit serioz te na kontaktojne.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim