Shtëpia në Gjilan

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: AMSA 08 Mar 12:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

130 000 EUR

Numri i dhomave: 6
Sipërfaqe: 240 m2
Numri i kateve: 2 kat
Zgjidh ngrohje: Nuk ka
Komuna: Gjilan
Shitet shtëpia 3.35 Ari me afër 240m2
Shtëpia posedon dy kate dhe një bodrum.
Kati përdhes posedon:garazh dhe dy dhoma.
Kati i parë :sallon,kuzhinë,një dhomë dhe një banjo.
Kati i dytë posedon : tri dhoma gjumi dhe një banjo.
Dyshemeja e tëra ibercuk, faza e parë e nxemjeve qendrore është e instaluar,sistemi i ujit dhe energjisë elektrike janë të instaluara.
Shtëpia gjendet në lagjen “Kodra e Dëshmorëve” , afër rrugës Qarkore.
Shtëpia ka afër shkollën fillore, ambulatën etj..
Çmimi i shtëpisë është 130.000 euro.
Kurseni kohën duke kërkuar më të mirën për familjen tuaj.
Mund të na kontaktoni në :
Tel : 0280/ 322 223
Mob : 045/ 280 801
Email: info@amsa-ks.com
Adresa:Haki Myderizi
(afër postës së vogël)
Gjilan 60000
www.amsa-ks.com
Facebook: AMSA

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim