Shtëpia në Gjilan

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: AMSA 20 Shk 13:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

120 000 EUR

Numri i dhomave: 6
Sipërfaqe: 240 m2
Numri i kateve: 2 kat
Për vendbanimin: Garazh, Sobë / Kaminë, Ndërtesë e re, Shtëpi e veçuar, Rinovuar, E mobiluar
Zgjidh ngrohje: Elektricitet
Komuna: Gjilan
Shitet shtëpia me 3.35Ari oborr me rreth 240m2 të banuara.
Shtëpi dy katëshe dhe bodrum.
Kati përdhes :Një sallon me kuzhinë, një dhomë gjumi dhe një banjo.
Dyshemeja e tëra pllaka,dyer druri dhe dritare plastike.
Kati i parë:sallon së bashku me kuzhinë,një dhomë gjumi, një banjo.
Dyshemeja në sallon parket,në kuzhinë granit,dhoma e gjumit llaminat,shkallët mermer.
Kati i dytë posedon tri dhoma gjumi dhe një banjo.
Dyshemeja e tëra llaminat dyer druri dhe dritare plastike.
Shtëpia me infrastrukturë të plotë, posedon nxemje qendrore,furnizimi i ujit i dyanëshem : ujësjellës dhe bunarë.
Shtëpia gjendet në Kodrën e Dëshmorëve afër rrugës qarkore.
Ka afër ambullantën , shkollën e re fillore etj.
Çmimi i shtëpisë është 120.000 euro.
Kurseni kohën duke kërkuar më të mirën për familjen tuaj.
Mund të na kontaktoni në :
Tel : 0280/ 322 223
Mob : 045/ 280 801
Email: info@amsa-ks.com
Adresa:Haki Myderizi
(afër postës së vogël)
Gjilan 60000
www.amsa-ks.com
Facebook: AMSA
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim