Shtëpia në Gjilan

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: AMSA 08 Mar 12:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

70 000 EUR

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 177 m2
Numri i kateve: 2 kat
Zgjidh ngrohje: Tjetër
Komuna: Gjilan
Shitet Shtëpia me 1.17 Ari .
Shtëpia tri kate me 177 m2 të banuara.
Kati i parë posedon:Sallon së bashku me kuzhinë (në koridor) dhe një banjo.
Kati i dytë posedon :tri dhoma gjumi dhe një ballkon.
Dyshemeja në katin e parë dhe dytë është e tëra patos kurse në katin e tretë llaminat, ndërsa shkallët janë mermer.
Infrastrukturë e plotë,furnizim i ujit vetëm me ujesjellës.
Dyert dhe dritaret janë prej druri.
Shtëpia gjendet në lagjën e spitalit.
Çmimi i shtëpisë është 70.000 euro
Kurseni kohën duke kërkuar më të mirën për familjen tuaj.
Mund të na kontaktoni në :
Tel : 0280/ 322 223
Mob : 045/ 280 801
Email: info@amsa-ks.com
Adresa:Haki Myderizi
(afër postës së vogël)
Gjilan 60000
www.amsa-ks.com
Facebook: AMSA
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim