Shtëpia në Gjilan

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: AMSA 22 Jan 12:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

110 000 EUR   135 000 EUR

Numri i dhomave: 5
Numri i kateve: 2 kat
Zgjidh ngrohje: Tjetër
Komuna: Gjilan
Shitet shtëpia katër kate me 2.5 Ari.
Shtëpia dy hyrje të veçanta dhe në të dy anët e shtëpisë posedon rrugë.
Kati përdhes posedon: dy bodrume dhe një garazhë.
Kati i parë posedon: sallon së bashku me kuzhinë ,një banjo dhe një shpajz.
Kati i dytë posedon : tri dhoma gjumi dhe një banjo.
Kati i tretë posedon: dy dhoma gjumi me ballkone.
Muret e shtëpisë brenda janë të gjitha me llampari italiane,përveq në katin e tretë.
Dyert dhe dritaret janë të gjitha prej drurit .
Infrastrukturën e ka komplet të rregulluar.
Posedon nxemje qendrore.
Shtëpia gjendet në lagjen” Bregu i djegur” Shtëpia është shumë e pershtatshme për banim, në lagje shumë të qetë dhe të pastër.
Ҫmimi i shtëpisë është 110.000 euro.
Kurseni kohën duke kërkuar më të mirën për familjen tuaj.
Mund të na kontaktoni në :
Tel : 0280/ 322 223
Mob : 045/ 280 801
Email: info@amsa-ks.com
Adresa:Haki Myderizi
(afër postës së vogël)
Gjilan 60000
www.amsa-ks.com
Facebook: AMSA
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim