Shtëpia në Gjilan

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: AMSA Sot 12:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

130 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Numri i kateve: 2 kat
Zgjidh ngrohje: Tjetër
Komuna: Gjilan
Shitet shtëpia dy katshe me 5 Ari oborr.
Shtepia është e ndertimit të ri e vitit 2009,është e ndërtuar me material të kualitetit më të lartë në vend.
Shtëpia posedon nxemje qendrore,si dhe shkallë të granitit.
Shtëpia është e ndarë në dy hyrje të veqanta.(kati i parë dhe kati i dytë).
Kati i parë posedon: sallon së bashku me kuzhinë,një dhomë gjumi ,një dhomë ndeje dhe një banjo.
Kati i dytë posedon:sallon së bashku me kuzhinë,një dhomë gjumi,një dhomë për femijë dhe një banjo.
Infrastrukturën e ka komplet të rregulluar.
Shtëpia ka një plan te mrekullueshëm si dhe është shumë e përshtatshme për banim.
Shtëpia gjendet në lagjën “Arbëria”.
Çmimi shtepis është 130.000€.
Kurseni kohën duke kërkuar më të mirën për familjen tuaj.
Mund të na kontaktoni në :
Tel : 0280/ 322 223
Mob : 045/ 280 801
Email: info@amsa-ks.com
Adresa:Haki Myderizi
(afër postës së vogël)
Gjilan 60000
www.amsa-ks.com
Facebook: AMSA
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim