Shtëpia në rrugën e Prishtinës-Gjilan

Shitet nga: Fehmi 06 Maj 14:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Shtëpia është e ndërtuar me material të fortë. Oborr rreth 3.5 ari. Afërsia me rrugën kryesore Gjilan-Prishtinë 15 metra. Infrastrukturë të rregulluar. Dokumentacion valid. Bartje e menjëhershme. Lagje e qetë dhe e përshtatshme për banim.


Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim