Shtëpia në shitje

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: AMSA 27 Shk 15:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

70 000 EUR   100 000 EUR

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 300 m2
Numri i kateve: 3 kat
Për vendbanimin: Garazh
Zgjidh ngrohje: Tjetër
Komuna: Gjilan
Shitet shtëpia tri kate me dy hyrje të veqanta me mbi 300m2.
Kati përdhes posedon: sallon së bashku me kuzhinë, një shpajz dhe një banjo.
Kati i dytë posedon dy dhoma gjumi.
Dyshemeja e tëra llaminat, dyer prej druri dhe dritare të plastikes.
Hyrja e dytë është e pa banuar posedon sallon, kuzhinë ,tri dhoma gjumi.
Shtëpi me infrastrukturë të plotë.
Shtëpia gjendet afër rrugës së Prishtinës.
Çmimi i shtëpisë është 70.000euro.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim