Shtëpia në shitje

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: AMSA Sot 17:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

65 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Numri i kateve: 2 kat
Për vendbanimin: Ndërtesë e re
Zgjidh ngrohje: Tjetër
Komuna: Gjilan
Shitet shtëpia dy kate me 1.4 Ari oborr.
Kati i parë posedon: sallon së bashku me kuzhinë, një dhomë gjumi dhe një banjo.
Kati i dytë : tri dhoma gjumi dhe një banjo.
Dyshemeja e tëra ibercuk, dyer prej druri , dritare prej druri dhe plastike.
Infrastrukturë e plotë.
Shtëpia gjendet te “Lagjja e Spitalit”.
Çmimi i shtëpisë është 65.000 euro.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim