Shtëpia në shitje

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: AMSA Dje 12:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 000 EUR

Numri i dhomave: 6
Sipërfaqe: 520 m2
Numri i kateve: 2 kat
Për vendbanimin: Garazh, Shtëpi e veçuar, E mobiluar
Zgjidh ngrohje: Elektricitet
Komuna: Gjilan
Shitet shtëpia me siperfaqe prej 14 Ari oborr.
Shtëpi dy kate me 520m2 të banuara posedon:
Kati i parë posedon: sallon , kuzhinë një dhomë gjumi , një banjo një depo dhe një Garazhë.
Kati i dytë posedon: pesë dhoma gjumi , dy banjo dhe një terasë të madhe.
Dyshemeja e tëra llaminat dhe pllaka të kualitetit të lartë, dyer prej druri dhe dritare të plastikës.
Shtëpi e ndërtuar para dy viteve posedon infrastrukturë të plotë, nxemje qendrore dhe gjendet në një vjend mjaftë te qetë për banim familjarë.
Shtëpia gjendet afër rrugës së Ferizait.
Çmimi i shtëpisë është 250.000 euro .

Kurseni kohën duke kërkuar më të mirën për familjen tuaj.
Mund të na kontaktoni në :
Tel : 0280/ 322 223
Mob : 045/ 280 801
Email: info@amsa-ks.com
Adresa:Haki Myderizi
(afër postës së vogël)
Gjilan 60000
www.amsa-ks.com
Facebook: AMSA
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim