Shtëpia në shitje

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: AMSA 20 Shk 13:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 000 EUR

Numri i dhomave: 8
Numri i kateve: 3 kat
Zgjidh ngrohje: Tjetër
Komuna: Gjilan
AMSA - AGJENSION PER MENAXHIMIN E PATUNDSHMERIVE

Shitet shtëpia në sipërfaqe prej 6 Ari.
Shtëpi tri kate me dy hyrje të veçanta posedon këtë rënditje:
Hyrja e parë:
Kati i parë posedon: sallon së bashku me kuzhinë dhe një banjo.
Kati i dytë posedon: dy dhoma gjumi dhe një banjo.
Kati i tretë posedon: dy dhoma gjumi dhe një banjo.
Hyrja e dytë poashtu posedon të njejtin plan.
Shtëpia posedon infrastrukturë te plotë,dyshemeja e tëra llaminat dhe pllaka, dyer prej druri dhe dritare të plastikës.
Shtëpia gjendet në lagjen “ Dheu i Bardhë” dhe është e përshtatshme për dy familje.
Çmimi i shtëpisë është 250.000 euro.
Kurseni kohën duke kërkuar më të mirën për familjen tuaj.
Mund të na kontaktoni në :
Tel : 0280/ 322 223
Mob : 045/ 280 801
Email: info@amsa-ks.com
Adresa:Haki Myderizi
(afër postës së vogël)
Gjilan 60000
www.amsa-ks.com
Facebook: AMSA
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim